Paminklai Marijampolėje

Šiuo metu Lietuvoje populiariausi granitiniai paminklai.

Granitas yra laikomos prabangos preke. Tai ilgaamžė ir itin puošni medžiaga. Šios medžiagos reaguoja į drėgmę, temperatūrų pokyčius. Todėl joms reikia priežiūros. Granitinius paminklus rekomenduojama bent kelis kartus per metus valyti ir impregnuoti specialiomis priemonėmis, kurios padeda išlaikyti paminklo spalvą, padidinti medžiagų atsparumą drėgmei, temperatūrų pokyčiams.

Granitiniai paminklai gali būti įvairių formų, dydžio, taip pat pritaikyti prie bet kokio reljefo. Paminklai iš granito gaminami įvairių spalvų. Nors populiariausi yra juodi ir rudi atspalviai.

Jau daugiau nei dvidešimt metų gaminame, parduodame ir montuojame granitinius paminklus, tvoreles, gėlynus, vazas, dengimo plokštes, plyteles, granitinius suoliukus ir kitus puošybos elementus. Taip pat restauruojame senus paminklus.

Gaminame židinių apdailą, palanges, stalviršius, laiptų pakopas, klojame trinkeles, liejame pamatus bei gaminame kitas eksterjero ir interjero detales. Per daugelį metų sukaupta patirtis leidžia garantuoti už gaminių kokybę.

Iškalame raides, religinę simboliką, paveiksliukus ir žmonių portretus. Aksesuarams naudojame itališkas, bronzines raides, kryželius ir kitus puošybos elementus.

Kapavietės vizualizaciją projektuojame, atsižvelgdamas į kliento lūkesčius. Visada padedame klientams surasti geriausią sprendimą.

Paminklus pristatome ir sumontuojame visoje Lietuvoje.

pigus paminklai

Mums rūpi tai, ką darome, o dar svarbiau – žmonės, kuriems tarnaujame. Mūsų tikslas yra sukurti gražų memorialą, skirtą pagerbti jūsų artimųjų gyvenimus.

„Paminklai visiems“ projektuoja, stato ir įrengia rankų darbo paminklus. Tai leidžia mums prižiūrėti visą procesą ir užtikrinti, kad gausite aukščiausios kokybės paminklus.

Mes turime platų paminklų tipų, dydžių ir granito spalvų pasirinkimą, įskaitant bronzos žymenis ir marmurą. Mes taip pat teikiame visą kapinių paslaugų spektrą, įskaitant kapų atnaujinimą, paskutines praleidimo datas ir valymo paslaugas.

Scroll Up