Paslaugos

Paminklų gamyba

Pas mus randasi patys kokybiškiausi ir draugiškiausios kainos paminklai Kaune. Galite rinktis ir iš jau pagamintų paminklų arba atliekame individualų paminklų projektavimą, deriname projektą su kapinių administracija, liejame pamatus. Taip pat, gaminame ir projektuojame antkapių skulptūras, suoliukus, tvoreles. Iškalame paminkluose norimą tekstą, montuojame paminklų papuošimus iš bronzos. Taip pat, renovuojame ir atnaujiname paminklus.

paminklai kaune pigiai
antkapiai kaune pigiai

Kapų dengimas plokštėmis

Kapo dengimas plokšte Kaune – geras sprendimas, kai artimieji neturi daug laiko rūpintis kapaviete arba gyvena svetur. Tokio kapo tvarkymas trumpas, nereikia šalinti nepageidaujamų pikžolių, sodinti bei prižiūrėti augalų. Kapas, dengtas plokšte, drąsiai išlaikys jūsų svorį, todėl ant kapo galima vaikščioti, o tai palengvina tvarkymosi procesus. Granito plokščių pasirinkimas platus tiek spalvomis, tiek raštais ir net storiu.

kapų priežiūra, tvarkymas

Mūsų komanda pasirūpins, kad kapų tvarkymas Kaune nekeltų jums rūpesčių, Suprojektuosime kapo dizainą, pasirūpinsime reikiamų medžiagų atvežimu ir kokybišku montavimu. Montuojame bortelius, suolelius, tvoreles ir kitus elementus. Kapaviečių tvarkymu užsiimame ne vienerius metus, todėl profesionaliai sutvarkysime naują kapavietę ar atnaujinsime seną. Sutvarkome kapus taip, kad jo priežiūra būna kur kas paprastesnė ir lengvesnė.

kapavieciu tvakymas

D.U.K.

Dažniausiai iškylantys klausimai apie mūsų paslaugas

Kiekvieno kapavietės elemento, o tuo pačių, ir raidžių kalimo ant paminklo kaina priklauso nuo pasirinkto šrifto, raidžių dydžio, kiekio. Susisiekite su mumis dėl preliminaraus kainyno.

Natūralaus akmens paminklai ir kiti kapavietės elementai turėtų būti plaunami specialiomis priemonėmis – skysčiais, kurie skirti akmeniui. Taip pat, reikėtų nepamiršti aplankius kapą, nuo visų granito plokščių paviršių nuvalyti dulkes, nubraukti visas vėjo suneštas šiukšles. Granito paviršių reikėtų valyti reguliariai, o neturint specialių priemonių, puikiai tiks ir minkšta, sudrėkinta kempinė.

Žinoma, labiausiai tinka daug dėmesio nereikalaujantys augalai ir gėlės. Tokie, kaip: našlaitės, čiobreliai, šalavijas, glažutė, gacanija, vilnotoji notra, argirantema, serenčiai, tujos, buksmedžiai ir t.t.

Renkantis paminklą tiek internetu, tiek gyvai, vertėtų pasiteirauti, kur antkapis ar kitas elementas buvo pagamintas – Lietuvoje ar Kinijoje. Pastebime, kad Kinijoje pagaminti paminklai turi draugišką kainą, atrodo gerai, tačiau jų blizgesys dažniausiai būna laikinas. Kinijoje pagaminta granito produkcija būna padengta laku, kuris veikiamas aplinkos veiksnių išblunka.

Išanalizuokite rinkoje siūlomas paminklų formas, dydžius, dizainus bei stilius ir nuspręskite, koks paminklas jums patinka labiausiai. Žinoma, svarbu nusistatyti biudžetą, nes iš anksto jį žinant, išvengsite nereikalingo streso bei priimsite teisingiausią sprendimą. Paminklai yra gaminami iš įvairiausių medžiagų, tokių kaip granitas, marmuras ar net medis. Vis dėlto, populiariausi Lietuvoje yra iš granito pagaminti paminklai. Jų spalvas ir formas dažniausiai diktuoja tuo metu vyraujanti paklausa, tačiau formą bei spalvą rinkitės tokią, kokia patinka jums. Svarbiausia, atkreipkite dėmesį į bendrą dominuojantį visos kapavietės stilių, tam, kad jūsų išsirinktas paminklas derėtų prie visumos. 

Scroll Up