Apie mus

su jumis nuo 2001

Netekus artimo žmogaus, svarbu įamžinti jo atminimą, parodyti meilę bei pagarbą. Kapavietė – tai lyg simbolinė susitikimo su iškeliavusiais amžinybėn vieta, o kapų lankymas – lyg ritualas, įrodantis, kad artimieji nenutraukė ryšių su mirusiaisiais ar jų gimine, juos prisimena bei jaučia pagarbą. Akmenys žymi laidojimo vietas nuo senovės, todėl kapavietės akmens elementų pasirinkimui verta skirti laiko, atkreipti dėmesį į paminklų kokybę, apsvarstyti priežiūros aspektus.

Jei galvojate nuo ko pradėti kapavietės tvarkymo darbus, pirmiausia, siūlome įsigyti kokybišką paminklą. Paminklų gamyba užsiimame jau daugiau nei 20 metų ir tai yra viena iš mūsų pagrindinių paslaugų. Pas mus galite rinktis iš plataus gaminių asortimento arba pasidalinti savo idėjomis, jog kartu sukurtume originalų kapavietės dizainą. Mes nuoširdžiai bendraujame su užsakovais, daug dėmesio skiriame darbų kokybei, tačiau, tuo pačiu, neužmirštame, jog paminklų kaina klientams taip pat aktuali.

Esame vieni pirmųjų, kurie pradėjo projektuoti individualias kapavietes, gaminti bei montuoti paminklus, granito plokštes. Todėl, daugiau nei dvejis dešimtmečius kaupta patirtis, nuolatinis žinių gilinimas, domėjimasis atsirandančiomis naujovėmis, suteikia galimybę pasiūlyti kokybiškus gaminius bei profesionalias paslaugas. Paminklų apdirbimo darbams naudojame modernią techniką, o pažangūs metodai padeda užtikrinti estetinį kapavietės vaizdą bei ilgaamžiškumą.


PAMINKLŲ IR ELEMENTŲ GAMYBA

Šiuolaikinių paminklų gamyba dažniausiai vykdoma iš marmuro arba granito akmens. Marmuras yra kristalinė, metamorfinė uoliena, randama skirtingose pasaulio vietose. Jo paviršiuje dominuoja dryžiai, gyslos, suteikiantys raižytą vaizdą. Tuo tarpu, granitas – tai kieta, grūdėta kristalinė uoliena, dėl savo tvirtumo naudojama net kaip statybinė medžiaga. Ji pasižymi įvairiomis spalvomis, margais raštais. Dominuoja grūdėta tekstūra, dideli grūdėtumo telkiniai, kartais sudarantys tėkmės įspūdį.

Mūsų patyrusių meistrų patirtis leidžia iš šių medžiagų išgauti bet kokią norimą formą laužiant, šlifuojant ar poliruojant granitą bei marmurą. Aukštos kokybės, ilgaamžiai produktai gaminami iš įvairių rūšių granito ar marmuro yra itin tvirti, atsparūs išorės veiksniams, todėl itin ilgai saugos Jums brangaus žmogaus atminimą.

Paminklai gali būti apdirbami keliais būdais. Įprastai reljefas pjaustomas pjūklais ir daromi grioveliai, tuomet jie gali būti poliruojami arba paliekami nepoliruoti. Paminklo briaunos taip pat apdirbamos specialiu disku. Atlikus šiuos darbus, ant paminklo iškalamos arba dedamos bronzinės ar metalinės raidės. Kuo daugiau įvairių detalių – tuo didesnė galutinė paminklo kaina.

Jūsų patogumui taip pat teikiame tvorelių, antkapių, vazų bei kitų akmens gaminių gamybos paslaugas, projektuojame kapavietes, montuojame paminklus, kalame raides, gaminame akmens plokštes, skirtas kapavietės uždengimui.

Paminklų gamyba nėra vienintelis sprendimas įrenginėjant kapavietes. Vis daugiau žmonių kapus dengia akmens plokštėmis tam, jog sutaupytų laiko jų priežiūrai. Granito plokščių gamyba susijusi su poliravimu, deginimu, šlifavimu. Dažniausiai jų storis, dengiant kapą, yra nuo 3 iki 6 centimetrų. Toks plokščių storis nepasunkina kapavietės. Kai kapai dengiami granito plokštėmis – jas lengva nuvalyti, nušluoti, o esant reikalui plokštes galima nukelti. Tai praktiškas sprendimas, nepasunkinantis kapavietės priežiūros darbų.

Misija

pasiūlyti kokybiškas ir piniginei draugiškas paslaugas, kurios atitiktų ar net viršytų jūsų lūkesčius.

Vertybės

Scroll Up